اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان دوره روانشناسی ثروت ۱-عباس منش(نسخه جدید)

3484 بازدید

روانشناسی ثروت

آموزش‌هایی که در نسخه‌ی جدید دوره روانشناسی ثروت 1 در طی 35 جلسه توسط استاد عباس منش ارائه شده‌‌، یک شاهکار است.

یعنی اگر فرد بتواند یک نکته‌، فقط یک نکته را از هر جلسه ی این دوره جدی بگیرد و در زندگی اش به کار ببندد‌، تجربه ی استقلال مالی در زندگی اش تضمین شده است.

راهکارهای عملی این دوره به فرد یاد می‌دهد فارغ از اینکه دیگران چه نگاهی به نوعِ کسب و کار یا وضعیت اقتصادی جامعه دارند‌، علائق خودش را بشناسد‌ و باورهای قدرتمندکننده و ثروت ساز درباره علائق اش را بشناسد‌ و با ساختنِ آن باورها‌، نه تنها از حرکت در مسیر علائق اش لذت ببرد‌، بلکه ثروت هم بسازد.

زیرا فرد در این دوره یاد می‌گیرد که همه ی شغل‌ها و همه‌ی استعدادها‌، پتانسیل یکسانی برای ساختنِ ثروت دارند‌، آنچه تفاوت را در نتایج ایجاد می‌کند‌، نگاه فرد به علائق اش است

منطق هایی که فرد کمک می کند تا فراوانی را باور کند:

و این باور او را در مسیر علائق اش دست به عمل ‌میکند. یعنی آرام آرام باور به کمبود را که سالها به او اجازه ی تولید محصول مد نظرش یا راه اندازی کسب و کار مورد علاقه‌اش را نداده بود‌ آنهم به خاطر ترس از کمبودِ مشتری‌، تبدیل می‌شود به توانایی در دیدنِ مشتری‌ها و بازاهایی که هر روز در حال گسترش هستند.

زیرا اولین نشانه‌های احساس لیاقت واقعی خود را در قدم هایی عملی بروز می دهند که فرد می‌تواند برای بهبود وضعیت زندگی‌اش بردارد

قدم های عملی که برای اجرای ایده هایش بر می‌دارد

«تغییر باورِ احساس عدم لیاقت به «باور احساس لیاقت» که خود را در «ورود به دل ترس‌هایی نشان می‌دهد که او را متوقف ساخته بود»

در قدم‌هایی که فرد برای اجرای ایده‌هایش برمی‌دارد؛

باور به تأثیر عوامل بیرونی تبدیل شده به اینکه فرد می‌تواند نقش تعیین کننده ی باورهای خودش را در وضعیت مالیاش بفهمد‌. ارتباط معناداری را ببیند که بین نگاهش به ثروت‌ و تجربه اش از پول‌، در زندگی اش هست؛

ارتباط معناداری را در وجودش بشناسد که بین نگاهش به توانایی های خودش و رفتارهایی که برای کسب درآمد دارد‌،

و به خودشناسی برسد

به محدودیت‌هایی که پذیرفته‌‌، شک کند؛

الگوهایی را ببیند که با وجود توانایی‌های حتی کمتر از او و از شرایط حتی نامناسب‌تر از او‌، به استقلال مالی رسیده‌اند و با دیدن این واقعیت‌ها‌، شک کند به دلایلی که ذهنش برای قدم برنداشتن می‌آورد

شک کند به دلایلی که او را قانع ساخته تا وضعیت ناخواسته را تحمل کند

فراوانی فرصتها و نعمت‌ها را ببیند و به زندگی پر از کمبود راضی نشود

امکان پذیر بودنِ کسب و کار ساختن از توانایی‌هایش را باور کند

و به رگِ غیرتش بربخورد که با وجود این توانایی‌ها و با وجود این فرصت‌های پیش رو و با وجود این هدایت‌های شفاف

اگر هنوز هم برای تجربه یک خواسته‌، مراقبِ حساب و کتاب جیب‌اش است؛

اگر هنوز هم بهانه‌‌اش بی ثباتی قیمت دلار یا خراب بودن اقتصاد مملکت است؛

و…

این شخصیت‌ِ متکی بر باورهای قدرتمدکننده و ثروت آفرین‌، موتور حرکت و هدایت تو به سمت ایده‌ها‌، راهکارها و فرصت‌هایی می‌شود که خروجی اش‌، آزادی مالی است.

در ذهن‌مان ایجاد می‌کند و به عبارت ساده‌تر‌، ذهن‌‌مان را ثروتمند می‌کند و این ذهنِ ثروتمند‌، رفتارها‌، نوع نگرش‌، رفتارها‌، عملکردها‌، ایده‌ها و واکنش‌های‌مان را در مسیری هدایت می‌کند که خروجی‌اش فراوانی‌، برکت‌، نعمت و ثروت است.

دوره روانشناسی ثروت۱، که آموزش‌ها و آگاهی‌های ناب آن در هیچ کتاب و هیچ متد آموزشی‌ای یافت نمی‌شود‌، دوره‌ای است که اساسی ترین باورهای قدرتمندکننده برای خلق ثروت را شناسایی کرده و شیوه‌ی ایجاد آنها در ناخودآگاه را آموزش داده است.

چگونگی بزرگتر شدن از مسائل را به شما می‌آموزد و شخصیت حلال مسائل بودن را در وجودت شکل می‌دهد و هادی شما به سمت «چگونگی‌هایی» می‌شود که لازمه تغییر اوضاع مالی‌تان و رسیدن به استقلال مالی است:`

از قدم‌هایی که برای بهبود باید بردارید؛

محصول یا خدمتی که می‌توانید ارائه دهید؛

نحوه نحوه‌ی بازاریابی‌، مشتری‌مداری و همه‌ی ایده‌ها‌، قدم‌ها و اقداماتی که در فرایند رسیدن به آزادی مالی و زمانی و مکانی طی می‌شود.

در این دوره و در طی این فرایند‌، شما قوانین ثروت‌، چگونگی هماهنگ شدن و هم-قدم شدن با این قوانین‌، چگونگی ساختن باورهای ثروت‌آفرین و هم-فرکانس شدن با ثروت‌، ماندن در این فرکانس‌، رسیدن به ثبات در این فرکانس و چگونگی صعود به مدارهای بالاتر و هم-نشین شدن با نتایج بهتر را می‌آموزی و تجربه می‌کنی.

بنابراین‌، تنها کارِ تو برای تمام طول زندگی‌ات‌، فقط و فقط در مسیر این بهبود ماندن و این فرایند تکاملی را پیمودن است.

به همین دلیل‌، نمی‌توانی هدفی مقدس تر از ثروتمند شدن در زندگی‌‌ات بجویی. نمی‌توانی شیوه‌ای طبیعی‌تر از زندگی در نعمت و فراوانی‌، بیابی.

مأموریت این دوره، آموزشِ تنها اصل لازم برای تجربه استقلال مالی ‌به فردی است، که آماده است تا بهای این تغییر را با صرف وقت‌، انرژ‌‌ی و هزینه‌ی مالی ‌بپردازد.

اما جهادی اکبر و تعهدی غیر قابل مذاکره برای زندگی به شیوه‌ی آموزش‌ها و آگاهی‌های این دوره‌ هست که وضعیت مالی زندگی شما را در طی فرایندی تکاملی‌، گونه‌ای تغییر می‌دهد که کاملا با وضعیت کنونی و وضعیت شروع‌، بیگانه می‌شی.

.:35 جلسه به همراه فایل مدیتیشن از نسخه جدید دوره اضافه شد:.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=3548
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

5 نظر در مورد دانلود رایگان دوره روانشناسی ثروت ۱-عباس منش(نسخه جدید)

دیدگاهتان را بنویسید

    1. سلام.کارهای استاد عباس منش رو دانلود کردم همه رو کامل.در یک پوشه هم قرار دادم ولی وقتی ازحالت زیپ خارج میشه باعرور همراه و یک فایل همیشه نسبت به حالت rarکمتر داره

      6