اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان آرشیو دوره های وبسایت قدرت نامحدود

3021 بازدید

درباره قدرت نامحدود

دفترچه راهنمای وجود شما اینجاست. دفترچه ای که از لحظه ورود شما به این دنیا، تا لحظه ای که با قدرت نامحدود آشنا شدید،کسی آنرا به شما نداده است.

از سنین پایین، بدون اینکه دفترچه راهنمای مغزتان را داشته باشید و از همه قوای آن بهره ببرید، به جنگ زندگی میروید! و این عجیب است ….
قدرت نامحدود قصد دارد بهترین و سطح بالاترین علوم ذهنی و قدرتهای انسانی و فرا انسانی را که در مسیر زندگی، و در فراز و نشیبها و شادی و غم ها، مهمترین حامی شما برای حفظ آرامش و داشتن یک زندگی رویایی هستند، به همه جهانیان ارائه کند. علومی که همه افراد در سر تا سر جهان، برای یک زندگی که ثانیه به ثانیه ی آن خارق العاده است، نیاز دارند.

لیست دوره ها

1.فایل افزایش قد قدرت نامحدود

2.چگونه با استفاده از تکنیک های هیپنوتیزم گفتاری، فرد مقابل را در یک گفتگوی روزمره، هیپنوتیزم کنید ؟

3.سابلیمینال آرامش مطلق

4.فایل صوتی خود هیپنوتیزم و سابلیمینال اعتماد به نفس، جذب عشق ایده آل، و جذابیت در برابر جنس مخالف(برای آقایان و خانمها)

5.فایل صوتی خودهیپنوتیزم و سابلیمینال وارد کردن فراوانی کائنات به تمام ابعاد زندگی(ثروت، عشق، سلامت و…)

6.همه چیز درباره هیپنوتیزم بدون کلام (Nonverbal Hypnosis) و علت اثر گذاری بسیار بالای آن ! چطور با استفاده از ارتباطات غیر کلامی و بدون به زبان آوردن یک کلمه، دیگران را هیپنوتیزم، و آنها را درباره هر موضوعی قانع کنید ؟!

7.آشکار سازی اسرار مخفی و حقیقت علم هیپنوتیزم، محصول ویژه جذب ذهنی پیشرفته و آموزش مرحله به مرحله هیپنوتیزم کردن خود روی موفقیت و خوشبختی و جذب خواسته با تغییر ارتعاش درونی ذهن ناخودآگاه و تمام وجودتان

8.انتشار رازی خاص و شاه کلید هرگز فاش نشده ای دیگر، در زمینه خلاقیت، توسط قدرت نامحدود ! عمیق ترین شاه کلید خلاقیت چیست ؟ چطور با استفاده از خلاقیت تمام زندگی خود را متحول کنید(ثروت، رابطه عشقی، اختراع یک چیز جدید، حل خلاقانه مشکلات زندگیتان و…)، چرا خلاقیت با انرژی و رابطه جنسی ارتباط مستقیمی دارد و چطور به خلاق ترین فرد در تمام موضوعات تبدیل شوید !!؟

9.سیستم Unconscious Reading State یا URS قدرت نامحدود برای استفاده از توان ضمیر ناخودآگاه در عکس خوانی و تندخوانی و حفظ متون و کتابها به سرعت ورق زدن یک کتاب !

و…..

.:برای دانلود آموزش ها فی.ل.تر شکن خود را روشن کنید:.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=2970
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

3 نظر در مورد دانلود رایگان آرشیو دوره های وبسایت قدرت نامحدود

دیدگاهتان را بنویسید