اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان دوره ستارگان سیستم سازی-ژان بقوسیان

3543 بازدید

وابستگی کسب‌و‌کارتان را به خودتان کمتر کنید!

اگر صاحب کسب‌و‌کار هستید ولی حضور شما در محل کار همیشه الزامی است هیچ راهی جز خستگی مفرط، بی‌انگیزه شدن و افت کسب‌و‌کار ندارید!

در سال‌های اخیر به مدیران زیادی مشاوره داده‌ام و با کارآفرینان موفق مصاحبه‌های زیادی داشتم. یک موضوع در تمام کارآفرینان موفق مشترک است. آن‌ها زیر بار کارهای زیاد و طاقت‌فرسا نیستند. ولی اغلب مدیران ناموفق‌، از صبح تا شب بی‌وقفه کار می‌کنند و نتیجه چندانی نمی‌گیرند.

کارآفرینان موفق می‌دانند که با بیشتر کار کردن یا سریع‌تر کار کردن نمی‌توان به موفقیت‌های بزرگ رسید و چیزی بیش از این‌ها لازم است. آن‌ها سیستمی درست می‌کنند که باعث می‌شود با حداقل دخالت خودشان اغلب کارها به‌خوبی پیش برود و سود ایجاد شود. موقع آن رسیده که دیدگاه خودتان را به‌عنوان صاحب کسب‌و‌کار عوض کنید و خود را از جزئیات بی‌پایان کسب‌وکارتان برهانید و زندگی جدیدی را به‌عنوان «سیستم ساز» آغاز کنید.

دوره سیستم سازی برای چه کسانی مناسب است

برای مدیران و کارآفرینانی که حداقل یک کسب‌و‌کار کوچک دارند و تصمیم‌گیرنده اصلی و نهایی خودشان هستند. همچنین کارمندان و کارکنانی دارند که در انجام کارها به مدیر کمک می‌کنند. دوره سیستم سازی برای دوستانی که هنوز کسب‌و‌کاری ندارند و صرفا متخصص هستند، مناسب نیست.

سیستم سازی چیست؟

سیستم سازی یا «سیستم‌ سازی کسب‌و‌کار» شامل تمام کارهایی است که برای خودکارسازی کسب‌و‌کار انجام می‌شود تا با کمترین نظارت و دخالت مدیر، اغلب کارها به‌خوبی پیش برود. سیستم سازی علمی است که به مدیران کمک می‌کند وابستگی کسب‌و‌کار را به خودشان کاهش دهند و وقتی در محل کار نیستند تمامی کارها به‌خوبی پیش برود.

تعریف سیستم

سیستم مجموعه‌ای از عناصر به‌ هم پیوسته است که خروجی مشخصی ایجاد می‌کند. کسب‌و‌کار هم یک سیستم است و مجموعه‌ای است که خروجی مشخصی ایجاد می‌کند.

سیستم کسب‌و‌کار شامل مجموعه‌ای از افراد، اسناد و ابزار است و خروجی کسب‌و‌کار سودی است که ایجاد می‌کند.

اجزای سیستم کسب‌و‌کار

افراد: شامل خودمان، کارکنان و تمام تامین‌کنندگان و کسانی است که در پیشبرد کسب‌و‌کار ما اثرگذار هستند.

اسناد: منظور از اسناد، چشم‌انداز، ماموریت، مزیت رقابتی و تمام دستورالعمل‌هایی است که در آن تمام فرایندهای کسب‌و‌کار توضیح داده شده است.

ابزار: بخش مهمی از سیستم کسب‌و‌کار ما تجهیزات و ابزاری هستند که باعث پیشروی کسب‌و‌کار می‌شوند. کامپیوتر، سیستم تلفنی، وب‌سایت، سامانه پیامکی، نرم‌افزارها و … ابزاری هستند که بخشی از سیستم کسب‌و‌کار ما هستند.

اجزای سیستم کسب‌و‌کار

افراد: شامل خودمان، کارکنان و تمام تامین‌کنندگان و کسانی است که در پیشبرد کسب‌و‌کار ما اثرگذار هستند.

اسناد: منظور از اسناد، چشم‌انداز، ماموریت، مزیت رقابتی و تمام دستورالعمل‌هایی است که در آن تمام فرایندهای کسب‌و‌کار توضیح داده شده است.

ابزار: بخش مهمی از سیستم کسب‌و‌کار ما تجهیزات و ابزاری هستند که باعث پیشروی کسب‌و‌کار می‌شوند. کامپیوتر، سیستم تلفنی، وب‌سایت، سامانه پیامکی، نرم‌افزارها و … ابزاری هستند که بخشی از سیستم کسب‌و‌کار ما هستند.نگاهی به دورهسیستم سازیمدرس: ژان بقوسیانمخاطب: مدیران شرکت‌ها و کارآفرینانمدت زمان: 20 ساعتفرمت آموزش‌: 10 فیلم‌ MP4نوع دسترسی: قابل دانلود بلافاصله پس از خریدقیمت: 1.900.000 تومان

دوره سیستم سازی

در دوره سیستم سازی که شامل ده جلسه‌ است، راه‌حل‌هایی کاربردی، برای سیستم‌ سازی کسب‌و‌کار شما ارائه خواهد شد. آموزش سیستم سازی می‌تواند باعث شود وقت شما آزادتر شود و همینطور رشد کسب‌و‌کار شما سریع‌تر شود!

کار اصلی مدیر، انجام کارها توسط دیگران است. شما یاد می‌گیرید از ساختن تیم‌های قدرتمند، ساخت دستورالعمل‌های لازم و تهیه تجهیزات مناسب، دستگاهی درست کنید که هر روز برایتان سود ایجاد می‌کند.

تمام برندهای برترجهان، اول سیستم سازی کردند، سپس رشد جهشی خودشان را آغاز کردند!

با تهیه این دوره چه چیزهایی دریافت می‌کنید

دانلود فیلم جلسات

10 جلسه فیلم آموزش سیستم سازی به همراه فیلم پرسش و پاسخ هر جلسه را دریافت می کنید. زمان هریک از این فیلم ها حدود 2 ساعت و در مجموع 20 ساعت آموزش است.

دستورالعمل‌های اجرایی

در هر جلسه دوره سیستم‌سازی دستورالعملی دریافت می‌کنید تا طبق آن مطالب ارائه شده را در کارتان اجرا کنید. دستورالعمل‌ها به صورت فایل Pdf و هر کدام تقریبا 8 صفحه است.

10 چکیده کتاب جدید

هر جلسه یک چکیده کتاب، مرتبط با محتوای آموزشی آن جلسه دریافت می‌کنید. این چکیده کتاب‌ها از جدیدترین کتاب‌های روز دنیا و در حوزه مدیریت و سیستم‌سازی هستند.

کتاب چک‌بوک سیستم‌سازی

2 عدد کتاب چک‌بوک سیستم‌سازی هدیه دریافت می‌کنید. این کتاب شامل تکالیفی است که مدیر باید انجام بدهد و پاسخ‌ها را در کتاب یادداشت کند.

سرفصل‌های دوره سیستم سازی

کسب دیدگاهی جدید و انقلابی نسبت به کسب‌و‌کار

خروج از تله پرمشغله بودن و رشد کسب‌و‌کار رویا نیست! شما می‌توانید یک سیستم پایدار و مستقل از خودتان بسازید تا اغلب کارها به‌خوبی پیش برود و شما نقش کمتری در کسب‌و‌کارتان داشته باشید.

سازماندهی فردی

سیستم سازی را از خودتان شروع کنید. به برنامه و کارهای خودتان نظم بدهید و با کمک ابزارها و اپلیکیشن‌ها به یک شخص خوش‌قول و دقیق تبدیل شوید.

شناخت اجزای کسب‌و‌کار

برای تعمیر و بهبود هر دستگاهی ابتدا باید با اجزای اصلی آن آشنا شوید و بدانید دستگاه چگونه کار می‌کند. در دوره سیستم سازی شما را با شش بخش کلیدی کسب‌‌وکار آشنا می‌کنیم.

طراحی و ثبت فرایندهای کسب‌و‌کار

پس از تشخیص فرایندهای کلیدی کسب‌و‌کارتان از روش ابداعی مدیرسبز برای ثبت فرایندها استفاده کنید و کل کسب‌و‌کارتان را ثبت کنید. این کار دستورالعملی ارزشمند برای پیشبرد کارتان دارید.

بازسازی تیم برای جهش

روش استخدام فوق‌ستاره‌ها را یاد بگیرید، حرفه‌ای اخراج کنید و در واگذاری کارها مثل مدیران سیستم‌ساز عمل کنید. بدون تیمی قدرتمند سیستم شما به‌خوبی پیش نخواهد رفت.

خودکارسازی فرایندها

برخی از فرایندهای کسب‌و‌کار مثل بازاریابی، خدمات مشتریان و … قابلیت خودکارسازی دارد، یعنی برخی از کارهایی که توسط افراد انجام می‌شود توسط نرم‌افزار و سخت‌افزار قابل انجام است.

حل سیستمی مشکلات کسب‌و‌کار

کسب‌و‌کار مانند یک اتومبیل است که اگر خوب پیش نمی‌رود باید تعمیر شود. در کسب‌و‌کار راهکارهایی برای حل سیستمی مشکلات وجود دارد که احتمال بروز مشکلات و خطاها را کاهش می‌دهد.

تحلیل سیستمی کسب‌وکار

یک مدیر باید بتواند کسب‌و‌کار خود را تحلیل کند و با اعداد و ارقام وضعیت کنونی و روند کسب‌و‌کار خود را دریابد. با آموزش سیستم سازی یاد می‌گیرید شاخص‌های کلیدی کسب‌و‌کار خودتان را اندازه بگیرید.

ساخت دارایی‌های ارزشمند در کسب‌و‌کار

شما می‌توانید حداقل 5 نوع دارایی خلق کنید که تا سال‌ها برای کسب‌و‌کار شما سود تولید می‌کند. هرچه دارایی‌های بیشتر خلق کنید، بدون تلاش، سود بیشتری کسب می‌کنید.

جهش و رشد سیستمی

چگونه موانع رشد کسب‌و‌کار را کنار بزنیم و رشد سیستمی کسب‌و‌کار را آغاز کنیم؟ در این بخش راهکارهایی بررسی می‌شود که رشد کسب‌و‌کارتان را سریع‌تر می‌کند.

.:10 جلسه به همراه فایل های دوره اضافه شد:.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=3857
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

2 نظر در مورد دانلود رایگان دوره ستارگان سیستم سازی-ژان بقوسیان

دیدگاهتان را بنویسید