اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان آموزش فوق سریع زبان انگلیسی MIE – پکیج شماره یک-موسسه ملک پور

4916 بازدید

آموزش فوق سریع زبان انگلیسی MIE با متد SIC

(پکیج اول)
از آنجایی که انگلیسی یک زبان بین‌المللی محسوب می‌شود، یادگیری زبان انگلیسی و مکالمه، یکی از مهم‌ترین کارهایی است که هر شخصی با هر مهارتی باید فرا بگیرید. همیشه روش‌های گوناگونی برای آموزش زبان انگلیسی از صفر، مانند آموزش زبان انگلیسی آنلاین یا آموزش زبان انگلیسی در خانه توسط موسسات و مراکز مختلف ارائه شده است.

معرفی محصول آموزش فوق سریع زبان انگلیسی MIE

شما عزیزان که موفق به دریافت این پکیج شده‌اید می‌توانید در بخش دیدگاه در این محصول سوالات خود را درج نموده تا پاسخ آن را به صورت پادکست یا ویدئو دریافت فرمائید. همچنین می‌توانید قسمت‌های «update» این پکیج را به صورت رایگان دریافت کنید. البته این در صورتی است که محصول را به طور کامل خریداری کرده باشید.

توضیحات لازم را در مورد این محصول بشنوید و بعد تصمیم گیری نمایید.

ترم یک زبان انگلیسی، به دو پکیج تقسیم شده است. دلیل اصلی آن، در اختیار قرار دادن قدرت انتخاب برای عزیزانی است که می‌خواهند با تهیه پکیج شماره یک زبان انگلیسی، از میزان کیفیت این محصول اطمینان حاصل کنند. سپس پکیج شماره دو زبان انگلیسی را تهیه نمایند.

از ترم دو به بالا، قیمت هر پکیج بالاتر از این مقدار خواهد بود، به این دلیل که هر ترم در یک پکیج ارائه خواهد شد. باز هم تکرار می‌شود که حتما قبل از تهیه این محصول در مورد آن به صورت کاملا رایگان تحقیق نمایید و سپس اقدام به خرید کنید چون به هیچ عنوان هزینه ای به شما بازگردانده نخواهد شد.

معرفی متد SIC روش ابداعی جناب آقای استاد ملک پور

آموزش زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های اشخاصی است که قصد مهاجرت دارند. جدا از این موضوع، این زبان در هر زمینه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد و ارتباط شما با دنیای اطراف به این موضوع بستگی دارد که تا چه اندازه به زبان انگلیسی مسلط هستید. کشور‌های غیر انگلیسی زبان همیشه به دنبال روش‌های نوین و سریعی برای آموزش زبان انگلیسی هستند.

.:9جلسه به صورت کامل قرار گرفت:.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=2583
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

4 نظر در مورد دانلود رایگان آموزش فوق سریع زبان انگلیسی MIE – پکیج شماره یک-موسسه ملک پور

دیدگاهتان را بنویسید