اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان سابلیمینال ترک خود ارضایی – به شکلی کاملا آسان و پایدار

3123 بازدید

ترک خود ارضایی با فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان


دوست خوبم سلام خدا رو هزاران مرتبه شکر میکنم که به من کمک کرد و این توفیق رو پیدا کردم تا بتونم وسیله ای بشم در دستان خداوند تا از طریق من خیر خداوند به سمت بنده هاش جاری بشه و به خاطر این توفیق به خودم افتخار میکنم و خدا رو شکر میکنم.

دوست خوبم اگر الان اینجایی و داری این متن رو میخونی بدون که خدا درخواستت رو اجابت کرده، یکم فکر کن ببین تا حالا چند بار از خدا کمک خواستی تا تو رو از شر این عادت زشت خودارضايي خلاص کنه؟

من هم یک آدم معمولی هستم مثل بقیه بنده های خدا اما شاید خدا داره از زبون من حرف هاش رو به تو میزنه، نه اینکه من آدم خاصی باشم و … نه! اشتباه نکن! من یک معلم و مربی هستم و دوست دارم که تا آخر این متن با من همراه باشی.

خودارضايي و دردسرهاش و راه های درمانش

دوست خوبم بیا قبل از اینکه درباره خودارضايي و دردسرهاش و راه های درمانش صحبت کنیم کمی بیشتر با فلسفه خلقت و داستان زندگی و دلیل زندگیمون روی زمین با هم صحبت کنیم. دوست خوبم وقتی که خداوند پدر ما یعنی حضرت آدم (ع) رو خلق کرد به خودش احسنت گفت. آیه ۱۴ سوره مؤمنون “فتبارک الله احسن الخالقین”

و در قرآن اومده که خدا به تمام فرشتگان و مخلوقاتش امر کرد که به انسان سجده کنند.

«‏فَإِذَا سَوَّيْتُهُ وَنَفَخْتُ فِيهِ مِن رُّوحِي فَقَعُواْ لَهُ سَاجِدِينَ ‏.» (سوره حجر29 آیه)، هنگامی که آن را نظام بخشیدیم، و از روح خود در آن دمیدم، برای او به سجده افتید. با این فرمان الهی، فرشتگان همگی سجده کردند، «فَسَجَدَ الْمَلآئِكَةُ كُلُّهُمْ أَجْمَعُونَ.» (سوره حجر آیه30)

و اونجا بود که ابلیس از انجام این کار خودداری کرد و زیر بار این کار نرفت و از فرمان خدا سرپیچی کرد و خدا هم بخاطر این تمردش اون رو از جایگاهش بیرون کرد . «إِلاَّ إِبْلِيسَ أَبَى وَاسْتَكْبَرَ».( سوره بقره آیه 34)، زیرا مدعی برتری بر آدم بود و می گفت: «أَنَاْ خَيْرٌ مِّنْهُ خَلَقْتَنِي مِن نَّارٍ وَخَلَقْتَهُ مِن طِين.» (سوره ص76 آیه)، مرا از آتش آفریده ای و او را از گل، و من برتر از اویم. به همین دلیل خداوند به وی فرمود: «قَالَ فَاخْرُجْ مِنْهَا فَإِنَّكَ رَجِيمٌ‏»(سوره ص آیه 77)، از آسمانها {و صفوف ملائکه } دور شو که تو رانده درگاه منی.

با رانده شدن ابلیس از درگاه الهی، آن مطرود، از بارگاه ربوبی درخواست کرد که تا روز رستاخیز به وی مهلت داده شود و گفت: «رَبِّ فَأَنظِرْنِي إِلَى يَوْمِ يُبْعَثُونَ.» (سوره ص79 آیه) پروردگارا مرا تا روزی که انسان ها برانگیخته می شوند مهلت بده. خداوند نیز به درخواست او پاسخ مثبت داد و فرمود: «فَإِنَّكَ مِنَ الْمُنظَرِينَ.» (سوره ص آیه 80) تو از مهلت داده شدگانی.

وقتی خودارضايي میکنم بعدش حالم از خودم بهم میخوره!

شاید بگی آقای الهی من میدونم که شیطون میاد توی ذهنم و به من تصاویر شهوت آمیز نشون میده و من رو تحریک میکنه که برم سراغ اینترنت و یا توی موبایلم یا کامپیوترم عکس های س ک س ی نگاه کنم و فیلم های پ ورن نگاه کنم و داستان های ش ه وت انگیز بخونم و در نهایت وقتی به خودم میام که دیگه کار از کار گذشته و من دوباره خودارضايي کردم و چنان احساس گناهی میکنم که حالم از خودم بهم میخوره!

به نظر شما بدترین بلایی که خودارضايي سر ما میاره چیه؟

به نظر من بدترین ضرری که خودارضايي داره عوارض جسمی نیست!

درسته که خودارضايي باعث ضعف بینایی میشه

درسته که خودارضايي باعث نازک شدن و ریزش موهای سر میشه

درسته که خودارضايي باعث ایجاد مشکلات زیادی در اندام های جنسی میشه

درسته که خودارضايي باعث بی حوصلگی و کلافگی میشه

درسته که خودارضايي باعث ضعف اعصاب و ضعیف شدن حافظه میشه

درسته که خودارضايي باعث هزارجور مشکل دیگه میشه. اما به نظر من بدترین بلایی که خودارضایی سر ما میاره احساس گناهه!

آره دوست خوبم : “احساس گناه ” این احساس خطرناک میتونه انسان رو به گرداب بدبختی و لجنزار متعفن انحطاط بکشونه!

قدم اول در ترک خود ارضايي

پس دوست خوب و دوست داشتنی من همین الان ازت میخوام که دیگه در مورد خودارضايي هیچ احساس گناهی نداشته باشی! میدونم شاید خیلی سخت باشه اما باید قبول کنی که خدا دوست داره کمکت کنه و این چیزی که من بهت گفتم قدم اوله.

پس قدم اول در ترک خود ارضايي نداشتن احساس گناهه!

آیا شخصی که خودارضايي میکنه بنده خوب خداست؟!
خودارضايي هم مثل خیلی از بیماری های دیگه یه جور مریضیه که میشه با توکل به خداوند و کمک خودش درمانش کرد. فقط باید بخوای و تصمیم بگیری بقیش رو بسپر به خدا….

دوست خوبم من نمیدونم که شما آقا هستید یا خانوم؟ نمیدونم که چند سالته؟ نمیدونم که چند وقته که گرفتار این بیمای هستی؟ نمیدونم که تا حالا چند بار تصمیم به پاک شدن گرفتی ولی باز دوباره گرفتار شدی؟ اما بدون که تو دوست خوب من هستی! میدونی چرا؟ چون تو بنده خوب خدا هستی!

چیه؟ چی شد؟ دلت لرزید؟

شاید با خودت بگی آقای الهی دست بردار! من خودم بهتر میدونم که بنده خوب خدا نیستم و خدا بخاطر گناه هایی که کردم اصلا من رو دوست نداره!

عزیز من اگر اینطوری فکر میکنی لازمه که بهت یادآوری کنم که سخت در اشتباهی!

خودارضايي باعث دور شدن آدم از نور میشه؟

یاد قصه انیشتن افتادم جالبه بذار برات تعریف کنم.

انیشتن وقتی که جوون بود در دانشگاه یک استادی داشت که همیشه سعی میکرد به دانشجوها ثابت کنه که خدا وجود نداره!

یکبار که دیگه حوصله انیشتن از این حرفهای استادش سر میره بلند میشه و میگه استاد: آیا خورشید وجود داره؟ استادش میگه معلومه که وجود داره اگر خورشید نباشه جهان از شدت سرما یخ میزنه و نابود میشه. خورشید با نورش به همه جا انرژی میده.

انیشتن هم میگه خدا هم دقیقا مثل خورشیده. لازم نیست که دنبال اثبات کردنش باشیم چون جایی که نور نباشه تاریکی جاش رو میگیره!

یک راز بزرگ برای ترک خود ارضايي

دوست خوبم دلم میخواد یک راز بزرگ رو بهت بگم. مطمئنم که با فهمیدن و درک این راز بزرگ خیلی راحت میتونی از شر خودارضايي کردن راحت بشی و با دونستنش خیلی از مشکلات بزرگ زندگیت رو هم پشت سر بگذاری.

ابلیس خیلی خوب میدونه که اگر انسانها به اندازه کوه ها و اقیانوس های روی زمین هم گناه و اشتباه کرده باشند. اگر توبه کنند خداوند اونها رو می بخشه و از سر تقصیراتشون میگذره البته بشرطی که حق الناس رو داده و رضایتشون رو گرفته باشن.

چه کسی مقصر خودارضايي هست؟ ما یا موجودات شیطانی؟

در تفاسیر و احادیث داریم که روز قیامت خیلی از انسانها رو به خدا میکنند و میگند که خدایا ما تقصیری نداریم و بی گناهیم و همش تقصیر این موجودات شیطانی هست که ما رو به گناه انداختن و مجبورمون کردن که کارهای بد و اشتباه انجام بدیم.

و دراون موقع اون موجودات شیطانی شروع میکنن به حرف زدن و از خودشون دفاع میکنند: اونها میگن خدایا ما این آدم رو مجبور به گناه نکردیم! ما فقط به اون پیشنهاد دادیم، خودش بود که انتخاب کرد حرف ما رو گوش بده و پیشنهاد ما رو قبول کنه، چون اختیار داشت که قبول کنه یا قبول نکنه!

میدونم احتمالا شما هم مثل من از این قضیه ناراحت هستید و با خودتون میگید خوب چرا خدا به این موجودات شیطانی این همه قدرت داده که بتونند وارد ذهن ما بشن و افکار ما رو کنترل کنند و باعث بدبختی و گرفتاریمون بشن؟!

برای ترک خود ارضايي تصمیمت چیه؟ چه برنامه ای داری؟

دوست خوب من حالا که فهمیدی داستان از چه قراره میخوای چیکار کنی؟

شاید حوصلت سر رفته باشه و از حرف های من خسته شده باشی. ولی من برات یک راه حل مؤثر و راه حل عالی دارم از این بابت خیالت راحت، هدیه من رومیتونی در انتهای این متن دانلود کنی، اما لازمه که بقیه حرف هام رو هم بشنوی.

دوست خوبم! ای بنده خوب خدا! ازت میخوام که تصمیم بگیری از همین الان رابطه ات رو با خدا بیشتر و بهتر کنی. آیا حاضری این کار رو بکنی؟

چیه؟ حرف هام برات قابل قبول نیست؟ توقع داشتی که بهت بگم:

دیگه نباید فیلم و عکس تحریک کننده نگاه کنی …

نباید توی حموم یا موقع خواب …

آقای الهی برای ترک خود ارضايي چیکار کنم؟

این شد یک سؤال خوب! من معلم قانون جذب هستم و بهت یاد میدم که تمرکزت روی چیزهای خوب باشه و اصلاً به چیزهایی که نمیخوای دیگه پیش نیاد توجه نکنی!

عزیز من میدونی چرا تا الان نتونستی بیماری خودارضايي رو ترک کنی؟

ترک خود ارضايي با بالابردن سطح انرژی معنوی

دوست خوب من! ای بنده خوب و دوست داشتنی خدا!

چیه هنوز فکر میکنی که گناه کاری و بنده خوب خدا نیستی؟ هنوزم فکر میکنی که خدا دوسِت نداره؟

دوست قشنگ من میدونی چرا میگم خدا دوستت داره؟ میدونی چرا اینقدر مطمئنم و با قدرت و اطمینان حرف میزنم؟

چون اگر خدا دوست نداشت و نمیخواست که بهت کمک کنه تو الان اینجا نبودی و این حرفها رو نمیخوندی. پس دیگه به چی شک داری؟ آیا دنبال راهنمایی و پیام واضح تری از طرف خداوند هستی؟ خدا دیگه چه جوری بهت بگه که دلش برات تنگ شده؟ میدونی چند وقته که با خدا درست و حسابی درد و دل نکردی؟ آخه چرا بعضی وقتها ما آدم ها اینقدر دلمون مثل سنگ سخت میشه؟ بابا جون خدا دلش برای ما تنگ میشه! میتونی حرفم رو بفهمی و درک کنی؟

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=2577
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

2 نظر در مورد دانلود رایگان سابلیمینال ترک خود ارضایی – به شکلی کاملا آسان و پایدار

دیدگاهتان را بنویسید