اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان دوره مدیریت و مهندسی فروش-دکتر یحیی علوی

2361 بازدید

دوره مدیریت و مهندسی فروش :

فروش به عقیده بسیاری قلب تپنده هر مجموعه ای است زیرا فعالیت و ادامه حیات هر سازمان مرهون فروش بالای محصولات و یا خدمات آن شرکت است. اگر یک شرکت بهترین پرسنل را در اختیار داشته و بهترین محصولات یا خدمات را ارائه دهد اما فروش مناسبی نداشته باشد، گویا فعالیت تمام مجموعه در کل حاصلی نداشته است. بنابراین فروش بیشتر مسئله ای است که تمام کارکنان یک مجموعه باید برای رسیدن به آن گام بردارند.

تضمین فروش :

در بازار رقابتی امروز که همه با تمام قوا در حال کار هستند تا مشتریان خود را افزایش دهند و مشتریان ناامید دیگران را به سمت خود جذب کنند، هر مجموعه برای اینکه بتواند فروش خود را تضمین نموده و در راستای افزایش آن گام بردارد نیازمند ابزارهای متعددی است که یکی از مهم ترین این ابزارها فروشندگان هستند. حجم بسیار بالایی از فروش محصولات و یا خدمات شرکت ها مرهون فعالیت فروشندگان است.

استراتژی فروش

یکی دیگر از گام هایی که باید برای مدیریت فروش برداشته شود، این است که باید استراتژی فروش مجموعه تدوین گردد. استراتژی فروش یک برنامه است که محصولات و خدمات یک مجموعه را در موقعیت کسب یک مزیت رقابتی قرار می دهد. این استراتژی عموما جهت ورود بیشتر به بازارهای هدف، معرفی محصولات جدید، پیش بینی بازار و افزایش مشتریان تهیه می گردد. در واقع هدف از تعیین استراتژی فروش تمرکز بر مشتریان و کارآمد بودن محصولات یا خدمات برای آنهاست.

مهارت دوست یابی

یکی دیگر از مهارت هایی که هر فروشنده موفق باید در خود پرورش دهد، دوست یابی است. دوست یابی بدین معنی است که شما با مشتری که نمی شناسید طوری رفتار کنید که او احساس کند دوست شماست و شما صلاح او را می خواهید. زمانی که چنین حسی در مشتری ایجاد شود، به زبان ساده شما می توانید هرچه می خواهید به او بفروشید. در دوره مدیریت و مهندسی فروش تمام مهارت هایی که نیاز است یک فروشنده موفق در خود ارتقا دهد به او آموزش داده می شود

تکنیک های استخدام و مدیریت تیم فروش

بخش بعدی و مهمی که در این دوره تدریس می شود نحوه استخدام و مدیریت تیم فروش است. اگر شما علاقمند باشید تا برای بخش فروش خود یک تیم در نظر بگیرید باید آموزش های مهمی ببینید که از زمان مصاحبه و استخدام فروشندگان تا آخرین لحظه ای که قرارداد نهایی می شود، به کار شما خواهد آمد. روش های استخدام تیم فروش از این جهت اهمیت دارد که باید حقوق و پورسانت تیم فروش تعریف شده و به نحو احسن اجرا شود. یکی دیگر از بخش های مهم این حوزه این است که فروش به دلیل سختی بسیاری که دارد نیازمند این است که شما همیشه حواستان به فروشندگان تان باشد. به طور مثال یکی از معمول ترین اتفاقاتی که برای فروشندگان می افتد این است که آنها به دفعات بالا نه می شنوند و ممکن است پس از شنیدن چند نه نا امید شوند.

سر فصل های دوره :

فلسفه فروش در بازار رقابتی
تفاوت شغل فروش و مهارت فروشندگی
آشنایی با استعدادهای ذاتی و روش تقویت استعدادها
آئین دوست یابی در فروش
اعتمادسازی و روشهای جلب اعتماد مشتری
استراتژی های رشد فروش
مدلهای فروش در کسب و کار
نحوه ایجاد و مدیریت تیم فروش
آشنایی با انواع مدل های فروش و مدیریت حساب مشتری (Account Management)
مهارت های اصلی یک فروشنده موفق
آشنایی با NLP و نیاز سنجی مشتری
شخصیت شناسی NLP و روش های مذاکره با مشتریان و کارمندان بر اساس همین مدل
روش های ساخت تیم فروش از قبیل استخدام، سوالهای مناسب برای مصاحبه شغل فروش حقوق و پورسانت
مدیریت تیم فروش و نحوه انگیزه دادن و تنبیه پرسنل
هفت استراتژی مدیریت تیم فروش برای عملکرد و راندمان بالاتر
استراتژی های فروش مستقیم
فرآیند فروش مستقیم و دوره های ویزیت
آشنایی با قیف فروش و مدل های تقسیم بندی مشتریان

.:15 جلسه به صورت مرتب قرار گرفت:.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=2714
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

2 نظر در مورد دانلود رایگان دوره مدیریت و مهندسی فروش-دکتر یحیی علوی

دیدگاهتان را بنویسید