اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان دوره اصول کسب و کار شخصی-عباس منش

3135 بازدید

دوره اصول کسب و کار شخصی‌

مجموعه‌ای است از پاسخ‌های استاد عباس‌منش به سوالات دوستان درباره مسائلی که یک صاحب کسب و کار در مسیرش با آنها مواجه می شود و رشد و رونق کسب و کار او منوط به حل اصولی و اساسی آن مسائل است. زیرا کسب و کار یعنی حل مسئله و رونقِ کسب و کار شما به میزان گسترشی است که از طریق کسب و کارتان در جهان ایجاد می کنید و دلیل این گسترش‌، مسائلی است که از طریق محصول یا خدمتی که ارائه می دهید‌، حل می شود.

ماجرای تولید دوره اصول کسب و کار شخصی

اما ماجرای تولید دوره اصول کسب و کار شخصی بر می گردد به زمانی که من (مریم شایسته) مشغول بررسی و بروزرسانی فایلهای بخش دانلودها بودم که با فایلهای این محصولات مواجه شدم. بازبینیِ آگاهی‌های ارائه شده در هر کدام از این محصولات این موضوع مهم را به من فهماند که جمع آوریِ این آگاهی‌ها در کنار هم‌، کلید‌هایی کارگشا به دست صاحب کسب و کار در قدم‌های اولیه و ابتدای مسیر می دهد که:

اما به 2 دلیل این اصول در آموزش‌های بعدی تا این حدّ مورد تأکید قرار نگرفته است:

از آنجا که این اصول به خاطر تکرارِ زیاد‌، اکنون آنقدر در شخصیتِ استاد عباس منش نهادینه شده است و ایشان به صورت ناخودآگاه این قوانین و این آگاهی‌ها را در رفتارها‌، تصمیمات‌، راه حلها و تجزیه و تحلیل‌های مربوط به کسب و کارشان لحاظ می کنند که ناخودآگاه این پیش فرض را دارند که سایر افراد نیز این اصول را به همین شکل اجرا می کنند.

.:6 قسمت دوره به صورت کامل قرار گرفت:.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=1789
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

0 نظر در مورد دانلود رایگان دوره اصول کسب و کار شخصی-عباس منش

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.