اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان دوره روانشناسی ثروت ۳-استاد عباس منش

3073 بازدید

توضیحات محصول

ماجرای تاکسی پیکان دنده آرژانتینی بدون کولر من و دردسرهایی که به عنوان یک راننده تاکسی در بندرعباس داشتم، برای بسیاری از شما آشناست و حتی همان چیزی که روزی واقعیت انکار ناپذیر زندگی‌ام بوده، گاه به موضوعی طنز آمیز در فایل‌هایم بدل می‌شود. من همان فرد با چنین گذشته‌ی پر آشوبی بودم که تمام دغدغه زندگی‌اش مواجه نشدن با پلیس‌های راهنمایی و تمام خوشحالی زندگی‌اش مواجه شدن با مسافر دربستی بوده.

چه فردی می‌تواند کسب و کاری فوق العاده بسازد؟

نمی‌خواهم بگویم کارآفرین بودن برتر از کارمند بودن است. زیرا کارمندهای موفق زیادی هم هستند که برای شرکتهای مثل گوگل، اپل و … کار می‌کنند اما افرادی بسیار موفق‌اند.

پس کارآفرین بودن یک ویژگی است و تنها زمانی می‌تواند به عاملی برای موفقیت تبدیل شود که فرد ابتدا به این حدّ از شناخت درباره ویژ‌‌گی‌های شخصیتی‌اش و علائقش برسد که اولویت آزادی برای اجرا ایده ها و خلاقیت‌هایش آنقدر بالاست که نمی‌تواند برای دیگران کار کند و محدودیت‌های کارمند بودن را حتی به قیمت امنیت کاملی که به او می‌بخشد بپذیرد.

بلکه می خواهد یک کارآفرین باشد و تمام مسئولیت‌های این تصمیم را تمام و کمال می‌پذیرد و برای حل‌شان همواره آستین‌هایش را بالا زده است. در یک کلام، فرد باید ابتدا با رسیدن به شناخت صحیح از ویژ‌‌گی‌های شخصیتی‌اش‌، در جای مناسبِ خودش قرار بگیرد مسیرِ علائقش را برود.

زیرا اگر شخصیت شما یک کارمند باشد، هرگز یک کارآفرین موفق نمی شوی زیرا اولویت های شما با اولویت های یک کارآفرین متفاوت است و اگر شخصیت شما یک کارآفرین باشد، هرگز نمی‌توانی یک کارمند موفق شوی چون نمی‌توانی در قالب یک کارمند دوام بیاوری زیرا ارزش‌های شما با ارزش‌های کارمند بودن همخوانی ندارد.

این دوره برای چه کسب و کاری مناسب است؟

مهم نیست که کسب و کار شما یک فروشگاه آنلاین باشد، یک مغازه سوپر مارکت، یک کارخانه تولید قطعات ساختمانی، یا کالاهای پزشکی!
مهم نیست شما یک آموزگار باشید یا پزشکی که قصد دارد از اطلاعات پزشکی‌اش کسب و کاری موفق خلق کند یا مطب و کلینیک خودش را داشته باشد اما نمی‌داند باید از کجا و چگونه این توانایی را به یک کسب و کار تبدیل نماید

.:21 جلسه قرار گرفت به صورت مرتب:.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=2688
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

0 نظر در مورد دانلود رایگان دوره روانشناسی ثروت ۳-استاد عباس منش

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.