اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان دوره مذاکره با غول ها-دکتر یحیی علوی

3079 بازدید

مذاکره چیست؟

مذاکره عموما به فرآیندی گفته می‌شود که هدف آن رسیدن به یک توافق یا حل اختلاف در موضوعی معین است. البته درباره مذاکره تعاریف متعددی بیان می‌شود که نمایانگر وجود نظرات مختلف درباره ماهیت مذاکره است.

اهمیت مذاکره در فروش

از تعریف مذاکره که بگذریم باید به اهمیت آن و تاثیری که بر کسب و کارها دارد اشاره کنیم. مهم نیست که کسب و کار شما در چه مقیاسی است یا چه تعداد مشتری دارد. مذاکره نمودن یکی از مهم ترین مهارت هایی است که شما باید برای ارتقا و یا تقویت آن آموزش ببینید.

تبدیل شدن به یک مذاکره کننده حرفه ای

برای اینکه مدیران تبدیل به چنین مذاکره کنندگانی شوند به مجموعه ای از مهارت ها نیاز دارند که تمام این مهارت ها در قالب یک دوره در مدرسه کسب و کار آیا به آنها تدریس می شود.
دوره مذاکره با غول ها یک تفاوت بسیار بزرگ با دیگر دوره های مذاکره دارد و آن هم این است که مدرس این دوره دکتر یحیی علوی یکی از برترین و مسلط ترین مذاکره کنندگان کشور است. در این دوره ابتدا تمام اصول حرفه ای مذاکره به شما آموزش داده می شود. دانش پذیران محترم ابتدا باید با اصول مذاکره کردن آشنا شوند و سپس بیاموزند که انجام یک مذاکره حرفه ای چه اصولی را شامل می شود. در گام بعدی یکی از مهم ترین مواردی که اغلب مردم در مذاکره نمودن با آن روبرو هستند آموزش داده می شود.

آشنایی با مهارت های برنامه ریزی در مذاکره :

در مراحل بعدی هم به برنامه ریزی نمودن و نحوه انجام آن پرداخته می شود. یکی از اصول مهم برای انجام یک مذاکره موفق برخورداری از یک برنامه ریزی دقیق و البته حساب شده است. به طور مثال اینکه چطور شروع کنیم، چه موردی را در چه زمانی مطرح کنیم، چطور با طرف مقابل تعامل کنیم و در نهایت چطور جلسه را در کنترل خود داشته باشیم.

تکنیک های مذاکره با غول ها :

مرحله بعدی از آموزش دوره مذاکره با غول ها به تکنیک های مذاکره باز می گردد. مذاکرات با افراد و یا مجموعه های مختلف نیازمند این است که با هر طرف با یک تکنیک مذاکره انجام شود. قطعا هر فرد یا سازمانی فرهنگ خود را دارد و باید به زبان خودش با او صحبت شود. یکی از مهم ترین موارد در مذاکره این است که تکنیک های متعددی برای مذاکره کردن آموخته و در زمان مورد نظر آن را پیاده سازی کنیم.

مدیریت احساسات یا هوش هیجانی :

مورد مهم بعدی که در اکثر جلسات مذاکره با غول ها پیش می آید، اعتراض های مشتری و موضوعاتی است که او قبول ندارد و نمی خواهد آنها را قبول کند. یکی از حیاتی ترین تکنیک ها برای برقراری یک مذاکره موفق مدیریت این دسته اعتراضات است. اگر شما بتوانید مشتری خود را آرام و احساسات و تفکرات او را مدیریت کنید، قطعا پیروز میدان شما شده اید. شما قطعا در حین مذاکره از مشتریان خود نه های خیلی محکم می شنوید، اما تکنیک های جادویی در آموزش مذاکره وجود دارد که شما می توانید این نه ها را به بله تبدیل کنید. اگر شما بتوانید از پس این موضوع برآئید قطعا می توانید برنده از جلسه مذاکره بیرون بیایید.

دلایل شکست کسب و کارها :

یکی از اشتباهات کسب و کارها در فروش، ورود به حوزه فروش بدون هیچ شناخت درست و صرفا با دید سنتی و غیر تخصصی است. در صورتی که در اصول فروش برای هر بخش از کسب و کار باید یک متخصص که دارای دانش و تجربه کافی در مذاکره است کار گذاشته شود.

با توجه به همین نکته، هنر مذاکره از جمله مهارت‌های هست که هر فروشنده باید در زمینه فروش محصول و خدمات به آن تسلط و مهارت داشته باشد. بخش فروش قلب تپنده و موتور متحرک هر کسب و کار فعال در حوزه فروش محصول و خدمات است. عدم سرمایه گذاری و عدم افزایش دانش روز آن، باعث شکست بسیاری از کسب و کارها در طول این سالیان بوده است.

سر فصل های دوره مذاکره با غول ها :

اصول حرفه ای مذاکره
آشنایی با 4 فاز مذاکره ومدل پروفسور کِندی
آشنایی با مدل تئوری مدیریت دکتر پارکر
دستور عمل های مذاکره
“آشنایی با مدل “خرد عملی” دکتر شوارتز
آشنایی با مسابقه حذفی Play-off
استراتژی های نقطه مقابل Counter part
آشنایی با واژه BATNA در مذاکره
نقطه ورود و خروج در هر مذاکره
آشنایی با ZOPA محدوده احتمالی توافق
یادگیری دامنه خریدار و فروشنده
قدرت چانه زنی
مدلهای پیشنهاد و پیشنهاد متقابل در مذاکره
چه زمانی مذاکره نکنیم؟
انواع مواضع گیری و تاکتیک های مربوط به منافع و چالش
مذاکره تلفیقی و توضیعی Integratine vs Distributive
تقسیم بندی منافع در مذاکره
تفاوت بین حل اختلاف و مذاکره
فرآیند حل اختلاف
کارکتر و لایف استایل یک مذاکره کننده حرفه ای
آشنایی با مذاکره تجاری
یادگیری فرآیند مذاکره و شخصیت مذاکره کننده
تاکتیک های تصمیم گیری در مذاکره
آنالیز پیشرفته مذاکره

.: از 4 جلسه دوره جلسه 2 دوره موجود نیست:.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=2733
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

2 نظر در مورد دانلود رایگان دوره مذاکره با غول ها-دکتر یحیی علوی

دیدگاهتان را بنویسید