اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان دوره ماشین پولسازی سوخت جت

3950 بازدید

تا کی میخوای یه زندگی معمولی با حقوق کارمندی یا بدون درآمد داشته باشی؟

هر روز دنیا داره زندگی رو برای افرادی که درآمد ندارن یا یه حقوق ثابت دارن سخت تر میکنه. توی همین ایران از پارسال همه قیمت‌ها ۳ برابر شد ولی درآمد تو چقدر افزایش پیدا کرد؟ میدونی اگه یه کسبوکار یا ماشین پولسازی داشتی میتونستی همگام با تورم و حتی چندین برابر اون رشد مالی رو توی زندگی تجربه کنی؟

پس منتظر چی هستی؟

در دوره ماشین پولسازی قدم به قدم کنارت هستم تا یک ذهنیت کارآفرین، یک شخصیت کارآفرین و یک کسبوکار حرفه‌ای کمکت کنم بسازی و این کسبوکار رو به درآمدزایی برسونی. با تمرین عملی و اجرایی که در عرض ۱۰ جلسه مطمئن باشی یک کسبوکار با بنیان فکری صحیح داری و میتونی روی کسبوکارت سرمایه‌گذاری کنی، رشد بدی و استقلال مالی رو تجربه کنی.

این دوره برای چه افرادی مناسب نیست؟

اگر رویای بزرگی ندارید و دنبال یک زندگی معمولی هستید
اگر فکر میکنید داشتن درآمدهای ۳ رقمی غیرممکنه
اگر انقدر پول دارید که هیچ دغدغه مالی ندارید

این دوره شامل چه سرفصل‌هایی میشود؟

جلسه اول) باورهای مالی و تنظیم ذهنیت کارآفرینی
چرا هرآنچه از کارآفرینی به ما گفته‌اند سنتی و در دنیای امروزی جایی ندارد؟ سبک تفکر کارآفرین نوین چابک و سریع است. اینکه چطور فکر میکنید و چه دیدگاهی دارید، زیربنای موفقیت شما در کسبوکارتان خواهد بود

جلسه دوم) انتخاب مدل کسبوکاری درست
آیا میدونستید انواع مدل‌های کسبوکاری داریم؟ و شما میتوانید متناسب با علاقه و شخصیت خودتان مدل دلخواه‌تان را انتخاب کنید؟ انواع مدل‌های کسبوکاری را در جلسه دوم باهم بررسی میکنیم تا تشخیص بدید کدام مدل کسبوکاری برای شما مناسب است

جلسه سوم) انتخاب ایده و مسیریابی
در این جلسه راهنمای عملی و قدرتمندی به شما اموزش میدهم که بتونید ایده‌های کسبوکارتان را تست کنید و مطمئن شوید به نتیجه میرسد.

جلسه چهارم) برندینگ و بازاریابی به زبان ساده
برندسازی و بازاریابی یکی از دو رکن اساسی موفقیت کسبوکارهاست؛ اما بسیاری از کتاب‌ها در این زمینه کتاب‌های قطور برای کسبوکارهای به بلوغ رسیده است و هیچ کتابی تقریبا این مفاهیم را برای کسبوکارهای نوپا و تازه شروع کرده آموزش نمیدهند.

جلسه پنجم) استراتژی تبلیغات
یکی از جذاب ‌ترین جلسات، جلسه پنجم با استراتژی تبلیغات آشنا میشوید و یادمیگیریدچطور برای خودتان یک استراتژی مناسب برای تبلیغ ایجاد کنید. انواع راهکارهای تبلیغات رایگان، تبلیغات با بازدهی بالا و حتی محتواهای مناسب برای تبلیغ را آموزش میدهم.

جلسه ششم) پرسونال برندینگ یا برند شخصی
آیا میدانستید مردم اگر شما را بشناسند و ارائه خوبی از شما ببینند حتی اگر محصول یا خدمات خیلی خوبی نداشته باشید باز از شما خرید کنند؟ امروز برند شخصی یا Personal Branding به قدری اهمیت دارد که شرکت ‌های بزرگی مثل Nike و Amazon بنیانگذارانش را مجبور کرده در اظهار عمومی بیشتر حضور داشته باشند و این بخش از برندینگ را تکمیل کنند.

جلسه هفتم) انواع مشکلات کسبوکار و چگونگی حل مسئله
کسبوکارها بدون مشکل نیستند اما چطور از پس چالش‌ها و مشکلات کسبوکارها عبور کنیم؟ در این جلسه بهت آموزش میدهم در مواجه با مشکلات چطور تصمیم‌گیری در شرایط بحران داشته باشی؛ وقتی در شروع کسبوکارت باشی باید بدونی چطور با کمترین منابع بیشترین استفاده را داشته باشی.

جلسه هشتم) مدیریت منابع انسانی، استخدام و اخراج‌ها
یکی از سخت‌ترین بخش‌های هرکسبوکاری تیم سازی و مدیریت نیرو‌های انسانی است. چطور استخدام کنیم؟ چطور اخراج کنیم؟ چه زمانی استخدام کنیم؟ چه سوالاتی در زمان استخدام بپرسیم؟ چطور اخراج کنیم تا هم اخلاقی و هم حرفه‌ای باشد؟ چطور برای بهتر کار کردن کارمندانمان را مدیریت کنیم؟

جلسه نهم) سیستم سازی و تبدیل اجزا به ماشین
مهم‌ترین جلسه، جلسه نهم خواهد بود. اینجا بهت برای اولین بار آموزشی میدهم که در هیچ دوره‌ای نیست و هیچکجا ساده و آسان با متد قابل اجرا درک مفاهیم تحلیل سیستمی را چون پیدا نکردم، تصمیم گرفتم برای اولین بار خودم آنرا پیاده سازی کنم و به شما آموزش بدهم. تحلیل سیستمی و دیدگاه سیستماتیک به شما کمک میکند ماشینی که برای شما درحال درآمدزایی است

جلسه دهم) رشد، توسعه و بهبود کسبوکار
تبریک میگم، شما در طول ۹ جلسه قبلی یادگرفتید یک کسبوکار سودآور و موفق ایجاد کنید. در این جلسه یادمیگیرید چطور این کسبوکار را رشد بدهید و به درآمدزایی چند برابری برسانید.

.:بخش 11 به همراه هدایای دوره اضافه شد:.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=1883
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

0 نظر در مورد دانلود رایگان دوره ماشین پولسازی سوخت جت

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.