اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان دوره جهان بینی توحیدی-عباس منش

3294 بازدید

تک تک لحظات این دوره، نحوه استفاده از قوانین کیهانی برای ساختن باورهای قدرتمند کننده ای را می آموزد، که نتیجه نهایی اش، رضایت از همه جنبه های زندگی است.

نتیجه اش آرامش حاصل از، احساس کنترل داشتن بر تمام جنبه های زندگی ات است.

نتایج هر کدام از ما، به اندازه ای است که این شیوه را در زندگی مان اجرا می کنیم.

تمام خواسته های من بدون استثناء، با عمل به این شیوه محقق شده:

از نحوه رسیدن به استقلال مالی و آزادی زمانی و مکانی، تا داشتن روابط عالی، سلامتی، ارتباط عالی با الله یکتا و ….

خداوند بارها تأکید داشته که اگر با قوانین من که اصل و اساس همه چیز است هماهنگ شوی، آنگاه به بهترین شکل، به بهترین مسیری هدایت شوی که خواسته ات آنجاست. چراکه خداوند استاد برنامه ریزی هاست.

این کاری است که سعی دارم همیشه در زندگی ام اجرا نمایم. قبل از آنکه آن را آموزش دهم. این شیوه، ساده ترین و عملی ترین راه برای به کار بردن آموخته ها در مسیر رسیدن به خواسته هاست.

نتایج زندگی من، به اندازه  تعهدم در اجرای این شیوه است. وقتی به نتایج اجرای این شیوه در زندگی ام نگاه می کنم، چیزی در درونم می گوید:

چرا به این شیوه، قوانین کیهانی را آموزش نمی دهی!؟

سرانجام این ندا مرا ترغیب به تهیه سری دوره های جهان بینی توحید نمود.

مسیری که قرار است در مجموعه دوره های جهانبینی توحیدی طی نماییم، مسیری است که در کنار آموزش قوانین رسیدن به خواسته ها، بخش مهمی از زیبایی ها و امکانات جهان را هم به نمایش می گذارد تا  اولا مواجه شدن با آن مکان ها، به یادت بیاورد که سخاوت خداوند و نعمت هایش تا چه حد می تواند بی انتها باشد.

سپس همزمان که شروع به ساختن باورهای قدرتمند کننده می نمایی، درک واضح تری هم از خواسته هایت در ذهنت شکل بگیرد و با حضور در فرکانس فضای آن خواسته، داشتنش برایت بدیهی و باور پذیر گردد و به این ترتیب، قدم به قدم به مسیری هدایت شوی که نتیجه آن حتی از بهترین تصوراتت نیز بهتر است.

همانگونه که واقعیت زندگی کنونی من از تمام تصاویر و فیلم هایی که در تابلوی آرزوهایم جمع آوری نموده بودم، صدها برابر زیباتر است. این نتایج تایید می کند که این شیوه، تا چه حد می تواند کارا باشد، اگر به همین شکل باور و اجرا شود.

ایمان دارم این دوره یک شاهکار و یک یادگار از زندگی من برای همه افرادی است که تصمیم گرفته اند با درک خداوند و قوانینش و هماهنگ شدن با آن اصل و اساس و اجرای توحید عملی، همان زندگی ای را بسازند که همیشه می خواستند.

این دوره برای همه افرادی مناسب است که می خواهند مهارت تمرکز بر نکات مثبت، کنترل ورودی های ذهن و هماهنگی با قوانین خداوند را بیاموزند. زیرا میزان ورود خواسته ها به زندگی، به اندازه توانایی در ساختن این مهارت است.

پیشنیاز ایجاد این مهارت، تعهد به اجرای بی چون و چرای این آموزه ها و تکرار همیشگی آنهاست.

.:11 جلسه دوره به صورت کامل و مرتب قرار گرفت:.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=3760
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

0 نظر در مورد دانلود رایگان دوره جهان بینی توحیدی-عباس منش

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.