اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان دوره لایف پلاس (مهارت‌های زندگی) از استاد عرشیانفر

5380 بازدید

دورهٔ آموزش مهارت‌های زندگی «لایف‌پلاس»

دوره آموزشی لایف‌پلاس یک دوره ۷ ماهه (در قالب ۷ ترم) است که در آن استاد سیدمحمد عرشیانفر بر اساس جدیدترین آموزه‌های روانشناسی و بهره‌گیری از تکنیک‌های متافیزیکی خاص خود، به شما معنای واقعی زندگی را می‌آموزد تا «زندگی کردن» را یاد بگیریم، نه «زنده بودن» را…

ترم اول: کاشت (تغییر را تجربه کنید)

در ترم اول با خود، خداوند و با زندگی به صلح و آشتی می‌رسم و با همه چیز به شیوه‌ای جدید برخورد می‌کنم. آموزش قوانین پایه‌ای کائنات و اصول اولیه تغییر، تمریناتی برای رسیدن به آرامش، برقراری ارتباط صحیح با خود و خالق، آشنایی با قانون نوشتن، تکنیک سئوال و… از دیگر آموزه‌های این ترم است.

ترم دوم: رویش (معجزهٔ پاکسازی)


در ترم دوم، موانع رسیدنم به آرامش، موفقیت و شادی را می‌شناسم و با بهره‌گیری از تکنیک‌های پاکسازی ذهن، افکار خود را برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت برنامه‌ریزی می‌کنم. شناخت و مدیریت انرژی، شناخت عوامل موثر در حالات روحی شما،‌ آشنایی با تکنیک‌های کنترل ذهن، تاثیر کلام و مدیریت آن، تکنیک‌های پاکسازی و… از دیگر آموزه‌های ترم دوم است.

ترم سوم: پویش (قانون باور)

در ترم سوم، نسبت به باورهای خود و بسیاری از شرطی‌شدگی‌های ذهنی، آگاهی می‌یابم و نقش آن‌ها را در زندگی و جایگاه فعلی خود خواهم دانست و ریشه بسیاری از تجربیات نامناسب قبلی‌ام را خواهم یافت. باورهای قبلی که مرا از رسیدن به موفقیت و خوشبختی دور می‌کنند را تغییر می‌دهم و باورهای قدرتمند کننده به جای می‌گذارم تا زندگی خود را همانگونه که می‌خواهم خلق کنم.

ترم چهارم: صعود (معجزهٔ بخشش)

اگر به هر دلیلی از هر شخص، اتفاق یا موجودی رنجش به دل داشته باشم (پدر، مادر، همسر، فرزند، معلمِ دوران کودکی، دوست، شریک، رییس، یک شهر، یک اتفاق، یک پدیده یا هر چیز دیگری)، باید بدانم که در واقع خود را از چشیدن لذتِ واقعی زندگی محروم کرده‌ام!

ترم پنجم: بینش (شاه‌کلیدی به‌نام شکرگزاری!)

آنچه که برای موفقیت در زندگی‌ نیاز دارم، تنها با داشتن تفکر مثبت و انجام تمرینات شکرگزاری میسر می‌شود. با دریافت آگاهی‌ها و انجام تمرینات ترم پنجم، هر روز چیزهای تازه‌تری برای شکرگزاری و شادمانی پیدا می‌کنم.

ترم ششم: خدمت (عشق‌ورزی را تمرین کنید)

در ترم ششم، با پیمودن مسیر عشق‌ورزی، هر روز با ابعاد و جلوه‌های تازه‌تری از وجود خودم آشنا می‌شوم که فقط و فقط با دوست‌داشتن و عشق ‌ورزیدن، زنده‌ می‌ماند و رشد می‌کند. سپس با انجام تمرینات‌ این ترم، کوتاه‌ترین راه رسیدن به حقیقت، یعنی «عاشقی» را می‌آموزم… با معنای «عشق» آشنا می‌شوم،

ترم هفتم: برداشت (هدف‌گذاری، اصلاح عادت‌ها، عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس، الگوسازی پایدار)

من با آگاهی‌هایی که در ترم هفتم دریافت می‌کنم و تعهد به انجام تمرینات و آگاهی‌های شش ترم گذشته، شاهد نتایج عظیمی در زندگی‌ام خواهم بود و در این ترم با جمع‎بندی آموخته‌هایم در ترم‌های قبل، چگونگیِ زندگی کردن با این مهارت‌ها را می‌آموزم… این سرآغاز تحولی بزرگ برای من است.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=1690
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

9 نظر در مورد دانلود رایگان دوره لایف پلاس (مهارت‌های زندگی) از استاد عرشیانفر

دیدگاهتان را بنویسید