اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان دوره همایش برنامه‌ریزی زندگی-ویدان

1379 بازدید

همایش برنامه‌ریزی زندگی

مطالعات نشان داده است، 97 درصد افرادی که هدف‌گذاری می‌کنند، در کمتر از 30 روز اهدافشان را می‌شکنند و برنامه خود را دنبال نمی‌کنند! چرا؟ آیا شما به‌اندازه توان و پتانسیل وجودی‌تان موفق هستید؟ اگر پاسختان خیر است، تابه‌حال به دلیل آن فکر کرده‌اید؟ تنها به یک دلیل واضح و مشخص ما در تعیین اهدافمان شکست می‌خوریم، تنها به یک دلیل مشخص ما از تمام توان خود نمی‌توانیم استفاده کنیم: چون روش هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی‌مان اشتباه است. چون ابزار لازم را نداشتیم، نتوانسته‌ایم از پتانسیل خود استفاده کنیم.

بخش اول

در بخش نخست این همایش، دکتر محمدمهدی ربانی، مؤسس پلتفرم آموزشی ویدان سخنرانی می‌کند. در این بخش متوجه می‌شوید، یکی از دلایل عدم موفقیت در برنامه‌ریزی و رسیدن به اهدافتان، تمرکز کردن یا فوکوس کردن روی یک نقطه اشتباه و تأکید بر برنامه‌ریزی روزانه بوده است. محمدمهدی ربانی در این بخش به‌طور کامل در 6 مرحله، سیستم برنامه‌ریزی Big Rocks را به‌صورت کارگاه آموزشی، آموزش می‌دهد. و شما می‌توانید هم‌زمان به سؤالات مطرح‌شده در این همایش پاسخ دهید و برنامه‌ریزی زندگی خود را انجام دهید. با قوانین زندگی آشنا می‌شوید و در انتها به‌صورت خلاصه موارد مهم را یادآور می‌شود که بایستی اره‌هایتان را در آن‌ها تیز کنید. سیستم برنامه‌ریزی Big Rock به شما کمک می‌کند تا دست از اهمال‌کاری بردارید و به اهداف معنادار خود برسید. پس از یادگیری این سیستم برنامه‌ریزی تنها با 20 دقیقه وقت گذاشتن در طول هفته می‌توانید در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید.

بخش دوم

در بخش دوم، دکتر علی شاه‌حسینی، نویسنده، کارآفرین و برنامه‌ریز امور فرهنگی سخنرانی می‌کند. دکتر شاه‌حسینی در ابتدای سخنرانی خود تأکید می‌کند، برای تغییر در زندگی خود، نیازی به جزوه نوشتن نیست، شما باید بتوانید با شنیدن هر نکته‌ای در این سخنرانی تصمیم به انجام یک اقدامک (اقدام کوچک) بگیرید. زیرا اگر می‌خواهید مسیر طولانی بروید، به‌جاهای بزرگ برسید، باید حرکت کنید. بنابراین در هنگام سخنرانی خود پس از بیان هر نکته‌ای، از حضار می‌پرسد چه کسانی اکنون تصمیم گرفتند اقدامی انجام دهند. بیش از 20 نکته برای موفقیت را ذکر می‌کند. از شما می‌خواهد تکلیف خودتان را با خودتان مشخص کنید. فرمول یک‌صدم در موفقیت را آموزش می‌دهد. 10 سؤالی که باید برای موفقیت از خودتان بپرسید را بیان می‌کند. و در انتهای سخنرانی خود تأکید می‌کند که جهانی فکر کنید و جهانی عمل کنید.

بخش سوم

در بخش سوم، استاد سهیل رضایی (پژوهشگر، روانشناس و مدرس خودشناسی) و دکتر علیرضا شیری (طبیب و درمانگر و مدیر خانه توانگری) درزمینهٔ توسعه فردی سخنرانی می‌کنند. مبحث این بخش از همایش در رابطه با نو شدن است. اینکه چگونه و از کجا آغاز کنیم. تفاوت توسعه و پیشرفت بیان می‌شود، یاد می‌گیرید حاصل روان زخمی و حاصل روان بالغ چیست. روان یک فرمانروا چگونه است. چگونه مدیریت بحران انجام دهید. درباره اهمیت داشتن معنا در زندگی و نتایج بی‌معنایی در زندگی صحبت می‌شود. همچنین با نیازهای واجب در زندگی که هرکدام از انسان‌ها باید به آن‌ها برسند، در غیر این صورت در زندگی با مشکل مواجه خواهند شد، تحت نام اسکیماتراپی آشنا می‌شوید. به کمک این بخش از همایش شما یاد می‌گیرید زندگی نزیسته را زندگی کنید.

خیلی از ما واقعاً نمی‌دانیم به دنبال چه هستیم و سال‌های عمرمان یکی پس از دیگری بدون دستاوردی معنادار طی می‌شوند. گویی به دور خود می‌چرخیم و همین موضوع است که سبب می‌شود ما احساس خوبی نداشته باشیم. همایش برنامه‌ریزی زندگی به شما می‌آموزد سؤال‌های متفاوتی از خود بپرسید و آنگاه هدف و مسیرتان را واضح کنید. به کمک این همایش می‌توانید درنهایت به موفقیت و رضایت درونی دست پیدا کنید.

همایش برنامه‌ریزی زندگی شبیه‌سازی‌شده یک کوچ است که با سؤال پرسیدن، تمرکز شمارا به سمت مسائل عمیق زندگی جلب می‌کند. هدف این برنامه بالابردن کیفیت زندگی شما است. به کمک آموزش‌های همایش برنامه‌ریزی زندگی، شما یاد خواهید گرفت برای زندگی‌تان برنامه روشنی خلق کنید.

.:3بخش دوره شامل 22 فایل ویدئویی به صورت مرتب قرار گرفت:.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=5476
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

0 نظر در مورد دانلود رایگان دوره همایش برنامه‌ریزی زندگی-ویدان

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.