اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان دوره جامع معمار زندگی خود باشیم-دکتر علی صابری

2248 بازدید

دوره جامع معمار زندگی خود باشیم

دکتر علی صاحبی

آمدنمان به این دنیا را کسان دیگری-والدین-بدون نظر خواهی ما باعث شدند. بعد اطرافیان آگاه و نا آگاه در همکاری با معلمان دلسوز و بعضاً ناآگاه از اصول درست روان شناسی کودک و نوجوان –نگرش، طرز تفکر، افکار و باورهای ما را رقم زدند. و وقتی پا به اجتماع گذاشتیم ، جامعه و رسانه ها دست در دست هم دادند و سلیقه و اعتقاداتشان را در لباس الگوهای معاصر رفتاری به خوردمان دادند. برخی از ما قبل از آنکه شناخت درستی از خود و از علائق و دلبستگی هامان داشته باشیم ، رشته تحصیلی مان را بر اساس القائات اطرافیان انتخاب کردیم ولی آنقدر با خودمان آشنا نبودیم که بدانیم آیا به این رشته واقعاً از صمیم قلب علاقه دارم ؟

آیا توانمندی تحصیل و کار در این رشته را دارم؟ و بعد شغلم را انتخاب که نه ، شغل و فرصت شغلی موجود من را انتخاب کرد و بر همین اساس در چهارراه حوادث زندگی برخی از ما دچار زندگی مشترک شدیم.

در هیچکدام از این نقاط انتخاب ، خود ما انتخابگر فعالی نبودیم. از این رو هم اکنون خیلی از شرایط¬مان رضایت و خشنودی نداریم . اما باکی نیست . مطالعات بیست ساله اخیر در حوزه ژنتیک (معروف به اپی ژنتیک) و نورولوژی (معروف به نروپلستیستی یا ترمیم پذیری مغز ) با مدارک و شواهد نشان می دهند که ما می توانیم به خوبی خود را بازآفرینی کنیم و زندگی خود را بگونه ای رقم بزنیم که دوست داریم آنگونه باشد.

نقشه این بازآفرینی را برای ما فراهم کرده و شیوه کار را نشان می دهد.

در برنامه “معمار زندگی خود باشیم” ما با بکارگیری اصول اپی ژنتیک ، ترمیم پذیری مغز و روان شناسی مثبت نگر ” به شما نقشه و راههای بازآفرینی خود را آموزش می دهیم
هر چند دوره معمار زندگی دکتر علی صاحبی سلسله وار است ، اما هر درس به صورت مستقل و کامل تدریس شده است و دیدن هر کدام از آن‌ها به تنهایی می‌تواند پنجره جدید برای زندگی شما بگشایید.

.:17 جلسه از فصل اول ((سرمایه های روانی)) قرار گرفت:.

.:10 جلسه از فصل دوم ((شیوه نگرش ایستا،شیوه نگرش پویا)) قرار گرفت:.

.:11 جلسه از فصل سوم ((سبک زندگی متعادل)) قرار گرفت:.

.:10 جلسه از فصل چهارم ((دیدن دگر آموز)) قرار گرفت:.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=3533
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

0 نظر در مورد دانلود رایگان دوره جامع معمار زندگی خود باشیم-دکتر علی صابری

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.