اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان محصول آموزشی کسب ثروت پیشرفته-فرشید پاکذات

2002 بازدید

درباره دوره ثروت پیشرفته

محصول کسب ثروت پیشرفته در زمینه آموزش چگونه خلق کردن ثروت تولید شده و بزرگ‌ترین تفاوت آن با دیگر محصولات مشابه که به یک روش و متد خلق ثروت را آموزش می‌دهند استاد فرشید پاکذات جدیدترین و متنوع‌ترین روش‌های کسب ثروت را آموزش می‌دهند. در ادامه به مهم‌ترین مباحثی که در این دوره یاد خواهید گرفت می‌پردازیم.

خلاقیت

خلاقیت یکی از ویزگی‌های مهم انسان است. در واقع با داشتن خلاقیت بهتر می‌تواند کارهای خود را نسبت به دیگران انجام دهید. شما چه مقدار خلاق هستید؟ چه مقدار از خلاقیت خود در زندگی روزمره استفاده می‌کنید؟ حتما کودکان را مشاهده کرده‌اید که از خلاقیت بالایی برخوردار هستند و سریعا می‌توانند چالشی را با خلاقیت خود حل کنند. اما چه اتفاقی رخ می‌دهد که به مرور این خلاقیت از دست می‌رود؟ در واقع رفته رفته با افزایش سن بی‌اینکه تمرینی برای افزایش خلاقیت خود داشته باشیم قدرت آن کاهش می‌یابد. پس خلاقیت امری ذاتی است که باید آن را پرورش دهیم و از آن‌ استفاده کنیم. در این دوره راه‌های افزایش خلاقیت بیان شده است. شما می‌توانید با تکنیک‌هایی که در این دوره می‌آموزید قدرت خلاقیت خود را افزایش دهید. این خلاقیت‌ها به شما کمک می‌کنند در خدمات کسب‌وکار خود بهتر عمل کنید. یک کسب‌وکار جدید و سودمند ایجاد کنید. بتوانید بهترین تصمیمات را در زمینه مالی بگیرید.

باورهای ذهنی

باورهایی که ما نسبت به هر موضوعی داریم در سطح ضمیر ناخودآگاه ما هستند. ممکن است این باور در کودکی به ما توسط والدین و اطرافیان‌مان القا شده باشد و یا اینکه خودمان یک تجربه‌ی اشتباه از اتفاقی کسب کرده باشیم. باورهای ذهنی که ما نسبت به ثروت داریم ممکن است به نوعی باورهای محدود کننده برای ما باشند. در این دوره یاد خواهید گرفت چطور باورتان را نسبت به پول و ثروت تغییر دهید و بتوانید مانند افراد ثروتمند فکر کنید و می‌آموزید باور چه تاثیری می‌تواند در رسیدن به خواسته‌ها داشته باشد. مواردی از باورهای اشتباه نسبت به ثروت و ثروتمندان نیز در این دوره ارائه می‌شود.

انتخاب شغل مناسب

محل کار مکانی است که ما یک سوم از روز خود را در آن سپری می‌کنیم. اگر شغل شما مناسب نباشد چه اتفاقی برای شما رخ می‌دهد؟ احتمالا نتیجه‌ای جز کلافه بودن و یا عصبانی بودن برایتان ندارد. در این دوره یاد خواهید گرفت که چطور می‌توانید یک شغل مناسب بنا بر استعدادهایی که دارید انتخاب کنید و اینکه چه شغلی را می‌توانید انتخاب کنید تا به ثروت برسید.

انتخاب استعداد مناسب

آیا داشتن استعداد یک چیز ذاتی است؟ پاسخ سوال هم بله است و هم خیر. استعداد می‌تواند یک موضوع ذاتی برای یک شخص باشد ولی به این معنا نیست که شخصی استعداد ندارد نمی‌تواند آن را به‌دست بیاورد. ممکن است یا شخص آن را کشف نکرده باشد و در صورت کشف آن می‌تواند از آن به‌صورت درست استفاده کند. در دوره‌ی کسب ثروت پیشرفته این موضوع بسیار اهمیت دارد و به این موضوع پرداخته می‌شود که چطور می‌توانید استعدادهایی که دارید را کشف کنید و از آن‌ها ثروت خلق کنید. قطعا ترکیب استعداد و ایده‌پردازی می‌تواند نتیجه‌ی مثبتی را برای شما رقم بزند. این محصول حاص ۱۰ سال تحقیق و تجربه می‌باشد که استفاده از آن و انجام نکاتی که ذکر می‌شود می‌توانید در مسیر درست خلق ثروت قدم برداشته تا بتوانید زندگی خود را متفاوت‌تر از گذشته بسازید.

.:30 جلسه آموزشی به صورت مرتب اضافه شد:.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=3532
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

0 نظر در مورد دانلود رایگان محصول آموزشی کسب ثروت پیشرفته-فرشید پاکذات

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.