اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
اطلاعیه: جهت دانلود آموزش ها لازم است اشتراک طلایی خریداری کنید خرید اشتراک طلایی
0
0

دانلود رایگان دوره راهنمای عملی دستیابی به رویاها-عباس منش

2972 بازدید

آگاهی‌های دوره راهنمای عملی دستیابی به رویاها‌، جنسی عمگرا و کاربردی از هماهنگی با قوانین بدون تغییرِ  خداوند در شخصیت‌ات می‌پرواند- آنهم نه در تئوری و حرف‌های قشنگ زدن بلکه با تمرینِ این قوانین در عمل- که در جلسه به جلسه‌ی این دوره در قالب توضیح آگاهی‌ها و تمرینات قابل انجام طراحی شده است.

آگاهی‌ها و تمریناتی که حاصل تجربیاتم در مسیری است که برای تحقق خواسته‌هایم پیموده‌ام و نتایج زندگی‌ام‌، هویدای آن است.

به کلام ساده‌تر‌، وقتی خودم به واسطه‌ی زندگی کردن با آن آگاهی‌ها‌، توانستم آرزوی‌ها دور و دراز زندگی‌ام را تبدیل به بخشی از واقعیت زندگی‌ام نمایم‌، وارد سطح جدیدی از تجربه‌ی خودم- به عنوان خالقِ بلامنازع زندگی دلخواه- شدم که به من:

ان اقول کن فیکون؛

اجیب الدعوه الداع اذا دعان؛

فاستجیبوا لی؛

را نه در حرف که در عمل‌، تعریف کرد.

این جنس از تجربه‌ی خالق زندگی‌ِ دلخواهم بودن(در عمل و نتیجه و نه در حرف و ادعا) مهم‌ترین دلیل من برای ارائه‌ی «دستورالعملی 13 جلسه‌ای و همراه با یک تمرین عملی در هر هر جلسه درباره واقعیت دادن به هر خواسته‌ای»‌، در قالب دوره راهنمای عملی دستیابی به رویاهاست:

و این جنس از هدایت‌، فقط با ممارست ورزیدن در شنیدن‌، جدی گرفتن و انجام تمرینات این دوره‌، در وجودت ریشه می‌دواند و به ثمر می‌نشیند.

بلکه طبق قانون ان مع العسر یسری‌، طبق بشارت‌هایی که قرآن به مومنان یعنی آنها را ایمان‌شان را نه در حرف مفت بلکه در عمل نشان می‌دهند‌، طبق وعده‌ی اجیب الدعوه‌الداع اذا دعانِ نیرویی که وفادارترین به عهد خویش است‌، قرار است مسیر این رشد یعنی:

قدم‌هایی که برای آن خواسته برمی‌داری؛

مسائلی که به منظور تحقق آن خواسته حل می‌کنی؛

ترسها و محدودیت‌هایی که به خاطر تحقق آن خواسته پشت سر می‌گذاری‌ و بخشِ محکمتری از ایمانت را می‌سازی و اجرای توحید را در عمل تجربه می‌کنی؛

لذت بخش باشد و نه زجر آور اما به شرط فستجیبوا لی شدن‌ و اعتماد به خداوند را در عمل نشان دادن و از عهده‌ی کنترل ذهن ماندن که خودش را در خوشبینی به مسیر و لذت بردن از اجرای ایده‌های الهام شده‌ات نشان می‌دهد. زیرا این وعده‌ی واضح خداوند است که:

أَلَآ إِنَّ أَوْلِیَآءَ ٱللَّهِ لَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ.

فقط باید بتوانی از عهده‌ی کنترل ذهنت برآیی و به جای توجه به ناخواسته‌های شرایط کنونی‌ات‌، فرصت‌هایی را ببینی که این شرایط نادلخواه‌، پیش رویت قرار داده و خواسته‌هایی که در وجودت واضح کرده است.

ملکی که به خاطر زیباییِ خارق العاده‌اش آن را پارادایس نامیده‌ایم. حتما شما بخشی از زیبایی‌های طبیعت خداوند در این مکان را در سریال زندگی در بهشت دیده‌اید.

اما نکته‌ای که می‌خواهم بگویم این است که:

همان زمانی که با یک تاکسی پیکان مدل ۷۵ بدون کولر داشتم داد می زدم “اسکله باهنر ۲ نفر”! و همزمان هندزفری در گوش در حال گوش دادن به مفاهیمی باور ساز بودم که با صدای خودم ضبط کرده بودم صدای خودم و تغییر باورهایم بودم‌؛

وقتی خداوند را انتخاب می‌کنی و قوانینش را اجابت می‌کنی و برای هماهنگی با قوانینش و تغییر عادت‌های محدودکننده‌ی قبلی‌، جهادی اکبر به راه می‌اندازی؛

وقتی شرایط کنونی ات و محدودیت‌هایی که برایت درست کرده است را نادیده می‌گیری و تصمیم می‌گیری حتی با وجود آن محدودیت‌ها و «به ظاهر غیر ممکن‌ها» رویایی داشته باشی و مهم تر از آن رویایت را جدی بگیری‌، خداوند تو را به مسیر‌هایی هدایت می‌کند و با نعمت‌هایی هم-نشین می‌کند که اکنون حتی در رویایت هم نمی‌تواند بگنجد

و اولین نشانه‌ی این درک و اجابتِ این هدایت این است که:

قادر به دیدن فرصت شگفت انگیزی می‌شوی که در شکل و شمایلِ همان تضادی به سمت‌ات آمده  که همه جوره در حال فرار کردن و  گله و شکایت کردن از آن هستی و حتی آن را مهم‌ترین دلیلِ اوضاع نابسامانت می‌دانی.

آنوقت می‌بینی که همین مشکل‌، چه رحمت بزرگی برایت به ارمغان آورد و چه سکوی پرتابی برای رشد تو شد و چه تجارب ارزشمندی را برایت به بار آورد.

اما اینکه دریافت آن خواسته برای تو چقدر طول می‌کشد‌،

بستگی کاملی دارد به میزان هماهنگی‌ای که میان باورهایت و آن خواسته وجود دارد

بستگی کاملی دارد به میزان مقاومت‌ها و ترمزهای ذهنی‌ات در برابر آن خواسته

و به قول قرآن‌، بستگی کاملی دارد به میزانِ فستجیبو لی بودن تو

وگرنه خداوند همیشه و همواره سمت خودش را انجام داده است.

این قوانین نه تنها برای من‌، بلکه برای هر فردی جواب می‌دهد که این قوانین را به عنوان تنها حقیقتِ محض جهان بپذیرد و به هر نگرشِ دیگری شک کند که او را محدود یا مجبور به تحمل محدودیت‌ها می‌کند.

این قوانین وقتی برایت جواب می‌دهد که محدودیت‌های شرایط کنونی‌ات را که فقط کاشته‌ و برداشته‌ی ذهن محدودت هست و نه شانس‌، تقدیر یا سرنوشتت‌، را نپذیری.

به میزانی که می‌توانی از عهده‌ی عمل کردن به آگاهی‌های این دوره و اجرای آنها در جزئی ترین مسائل زندگی‌ات بربیایی‌، به همان اندازه نیز:

از شرایط کنونی‌ات فاصله می‌گیری و به شرایط آ‌رمانی و رویایی‌ات نزدیک می‌شوی

و از منِ کنونی‌ و شخصیت کنونی‌ات فاصله‌ی بیشتری می‌گیری؛

و احساس کنترل آگاهانه‌‌تری بر زندگی‌‌ات داری

و داشتن خواسته‌هایت برای منطقی‌تر و امکان پذیر تر می‌شود.

اما برکت‌های این مسیر به همینجا ختم نمی‌شود. تجربه هر رویا عزت نفس و ظرف وجودت را رشد می‌دهد و آن ظرف بزرگتر‌ که گنجایش نعمت‌های بیشتری را دارد‌، تو را به مدارهای بالاتری می‌برد و با تجربه‌های دلپذیرتر و نعمت‌های بیشتر و بزرگتری احاطه می‌کند  و با سطح باکیفیت‌تری از شرایط و امکانات‌، هم-بستر می‌کند.

.:12 جلسه دوره به صورت مرتب قرار گرفت:.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=3694
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:
برای دسترسی به لینک های دانلود لطفا اشتراک تهیه کنید

نظرات

1 نظر در مورد دانلود رایگان دوره راهنمای عملی دستیابی به رویاها-عباس منش

دیدگاهتان را بنویسید

  1. سلام وقت بخیر ،ممنون از پکیج عالی و ارزشمندتون ،در توضیحات این دوره نوشته تمریناتی در هر جلسه. اما تمرینی در جلسه اول و دوم نبود
    ولی در دوره عزت نفس پایان هر جلسه یک تمرین به مخاطب داده میشه

    10