0
0

سلب مسئولیت

سلب مسئولیت دقیقا یعنی چی؟

باکس پکیج در چارچوب قوانین مدنی جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند هدف ما بالا بردن سطح دانش و آموزش هم وطنان عزیزمان می باشد با توجه به اینکه امروزه دوره ها و پکیج های آموزشی فراوانی هر روزه تولید و منتشر میشود و غالبا افراد بدون داشتن صلاحیت و مجوز خاصی اقدام به تولید دوره های آموزشی در زمینه های مختلف می نمایند و این امر باعث شده عده ای افراد سودجو با ارائه تبلیغات توخالی درصدد بهره بردن از فضای مجازی و بستر اینترنتی نمایند که باعث ضرر و زیان های مادی و معنوی کاربران و استفاده کنندگان می شود.

بنابراین با توجه فضای آزاد موجود در بستر اینترنت و عدم وجود نهادهای نظارتی و یا عدم امکان آن(با توجه به گستردگی فضای مجازی) این سایت را راه اندازی کردیم تا افراد قبل از آنکه بخواهند (تحت تاثیر تبلیغات و وعده وعیدهای برگزارکنندگان دوره ها ) اقدام به خرید محصول با قیمت نهایی نمایند محصول را با قیمتی بسیار پایین از این سایت تهیه نمایند و استفاده کنند و درصورتی که دوره ارائه شده برایشان سودمند بود و اهداف مورد نظر و ادعایی ارائه دهنده دوره مورد نظر برآورده شد با مراجعه به سایت صاحب اثر اقدام به پرداخت قیمت نهایی محصول نمایند.

ما تا به الان محصولات زیادی رو در اختیار شما عزیزان قرار دادیم چه رایگان و چه غیر رایگان مطالبی که ارائه میشه شاید باعث ناراحتی بعضی از مدرسان عزیز بشه ما صرفا محصولات رو منتشر میکنیم. توجه داشته باشید که طبق [قانون سلب مسئولیت حق چاپ تحت بخش 107 قانون حق چاپ 1976 مشاهده نسخه کامل] تمام مسئولیت شرعی و قانونی استفاده از مطالب وبسایت بر عهده خود کاربر هست.

این مطالب از کجا و به چه دلیل منتشر میشه؟

دوره های موجود در سایت به صورت اشتراکی خریداری می شود به این صورت که دوره از قبل خریداری شده و به قیمت یک دهم تا یک بیستم قیمت اصلی (بسته به بهای تمامم شده آن) در سایت قرار می گیرد و بعد از فروش محصول به تعداد لازم ما هزینه پرداختی خود را به انضمام ۱۰ الی ۲۰ درصد سود برداشت می کنیم و درصورتی که فروش بیشتری داشته باشیم بعد از رسیدن به حد نصاب لازم مجدد دوره مورد نظر خریداری میشود و این موضوع کاملا در چاچوب قوانین مدنی کشور می باشد زیرا که خرید کردن به صورت مشارکتی و استفاده از آن کاملا قانونی و مدنی است.

سخن آخر

این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال دوره ها وآموزشهای داده شده ندارد و صرفا جهت کمک به بهره گیری مفید و سالم و در دسترس برای همگان از فضای آموزشی موجود در کشور اقدام به ارائه دوره ها می نماید. و خریداران لازم است بعد از گذراندن دوره ی خریداری شده در صورتی که به اندازه کافی برایشان مفید و آموزنده بوده باشد، بهای آن را به صاحب اثر پرداخت نمایند.

ضمنا لازم به ذکر است که اساتیدی که دارای مجوز نشر محصولات دیجیتالی از سوی وزارت فرهنگ و اراشاد اسلامی می باشند به هیچ عنوان محصولاتشان در این سایت ارائه نمی شود همچنین افرادی که بعد ارائه دوره اخذ مجوز می نمایند بلافاصله محصول آنها از سایت حذف می شود.

دوست عزیز اگه از مطالب وبسایت استفاده کردی و نتیجه مثبت گرفتی حتماً هزینه دوره رو به مدرس پرداخت کن.

اگه شما مدرس هستید و محصولی از شما قرار گرفته با ایمیل رسمی از طریق فرم پایین با ما در تماس باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن محصول شما از وبسایت حذف شود.