کاربر گرامی در صورت مواجه شدن با ارور Too many requests هنگام دانلود مارا از طریق دیدگاه ها مطلع کنید. همچنین با عضویت در کانال تلگرام ما از آخرین اخبار مطلع شوید عضویت در کانال تلگرام
کاربر گرامی در صورت مواجه شدن با ارور Too many requests هنگام دانلود مارا از طریق دیدگاه ها مطلع کنید. همچنین با عضویت در کانال تلگرام ما از آخرین اخبار مطلع شوید عضویت در کانال تلگرام
0
0

دانلود رایگان دوره لایف پلاس (مهارت‌های زندگی) از استاد عرشیافر

131 بازدید

در دورهٔ آموزش مهارت‌های زندگی «لایف‌پلاس» شما معنای واقعی زندگی را درمی‌یابید و با گذر از موانع ذهنی، در جنبه‌های مادی و معنوی زندگی رشد و پیشرفتی بی‌نظیر و شگفت‌انگیز خواهید داشت.

«زندگی کردن» را یادبگیریم،نه «زنده بودن» را…

آگاهی‌ها و تمریناتی که در دوره آموزشی لایف‌پلاس فراگرفته و انجام می‌دهید، بر اساس جدیدترین آموزه‌های فیزیکی و متافیزیکی و با بهره‌گیری از تکنیک‌های خاص استاد سیدمحمد عرشیانفر در قالب ۷ ترم (هفت ماه) طراحی شده است.

ترم‌های آموزشی این دوره، به گونه‌ای تنظیم شده است تا هر چهار کالبد انسانی یعنی کالبدهای جسمی، ذهنی، عاطفی و روحی شما را به پیشرفتی عالی برساند. به همین دلیل است که با یادگیری مباحث و انجام تمرینات دورهٔ لایف‌پلاس، از دیدن رشد و پیشرفت بی‌نظیر خود شگفت‌زده خواهید شد.

ذهنشماچگونهبا تغییر همراهیمی‌کند؟

اگر در ذهن شما جملاتی از قبیل: وقت ندارم، این با عقاید گذشتگان من مغایرت داره، من شانس ندارم که اینها توی زندگی‌ام تاثیر بگذاره و جملات تضعیف کننده‌ای از این دست وجود داشته باشد، بایست بدانید که لازم است از اولین قدم مُچ باورهای محدود کننده را بگیرید، «از اولین قدم»… و تصمیم بگیرید که در مقابل، این جمله را به خود بگویید که:

من می‌خواهم و می‌توانم که زندگی‌ام را همانگونه که دوست دارم، خلق کنم.

اگر این تصمیم را دارید به شما تبریک می‌گوییم.
شما جزو انسان‌های موفق دنیا هستید که جرأت تغییر را در خود می‌بینید و این حقیقت مهم را دریافته‌اید که مهمترین سرمایه‌گذاری در زندگی، سرمایه‌گذاری روی آموزش خود است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://boxpackage.info/?p=1783
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

باکس دانلود

گزارش خرابی لینک ها
راهنما

کاربر گرامی پسورد تمام فایل ها در باکس دانلود ذکر شده است لطفا در این باره سوالی نفرمایید

تمامی فایل های فشرده دارای 5% قابلیت ریکاوری می باشد که در صورت بروز مشکل می توانید آن را تعمیر کنید

لینک های دانلود گاهی با محدویت مواجه می شوند که بعد از مدت 24 ساعت برطرف خواهند شد

درصورت بروز هرگونه مشکلی مارا از قسمت مربوطه مطلع کنید

پسورد: BoxPackage.info

نظرات

0 نظر در مورد دانلود رایگان دوره لایف پلاس (مهارت‌های زندگی) از استاد عرشیافر

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.